Değerli Katılımcı ve Ziyaretçilerimiz,

6. Ulusal Eczacılık Fuarı Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda 20 – 22 Nisan 2007 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Dev Fuarcılık olarak; bölgesel boyutta başlayıp, ulusal boyuta getirmeyi başardığımız, her geçen yıl içeriğine kattığımız yeniliklerle sektöre daha iyi hizmet sunabilmek için çalıştığımız Ulusal Eczacılık Fuarı, sektörün ulusal buluşma noktası olmayı başarmıştır.

6 yıl önce dünyadaki tüm örneklerini inceleyerek ve geliştirerek başlattığımız Ulusal Eczacılık Fuarı, 2007 yılından itibaren TC Sağlık Bakanlığı'ndan, ilgili kamu kurum ve kuruluşlara, üniversitelerden ilgili sivil toplum kuruluşlarına, özel sektörden ilgili medya kuruluşlarına kadar mesleğin tüm birimlerini içinde barındıran bir yelpazede gerçekleştirilebilecektir.

Ayrıca Ulusal Eczacılık Fuarı, TC Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı, İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İMMİB) ile yapılan protokol neticesinde, uluslararası katılımcı ve ziyaretçilerin yoğun olarak yer aldığı bir fuar olma yolunda önemli bir ivme kazanacaktır.

Bu bağlamda gücünü ülkemizdeki tüm eczacılardan alan Ulusal Eczacılık Fuarı, alanında ülkenin en güçlü kurumları ile Eczacılık Mesleğinin nabzını tutmaya ve her zaman olduğu gibi sizlere en iyisini sunmaya kararlıdır.Erhan GÖLBEY              
Dev Fuarcılık Başkanı       

• Online Davetiye için tıklayınız...

• 7. Ulusal Eczacılık Fuarı ......02 - 04 Mayıs 2008
• 8. Ulusal Eczacılık Fuarı.......24 - 26 Nisan 2009
• 9. Ulusal Eczacılık Fuarı.......23 - 25 Nisan 2010
• 10. Ulusal Eczacılık Fuarı.....20 - 22 Nisan 2011


 
devajans 2006

Site Ziyaretçi İstatistiği